SESJA kobieca

ZRÓB SOBIE PREZENT

Sesja kobieca jest dla każdej kobiety. Najpiękniejsze kadry powstają ze zwykłymi dziewczynami, matkami, żonami. Być może myślisz, że jesteś niefotogeniczna, że źle wychodzisz na zdjęciach.

Moim zadaniem jest udowodnić Ci, że jesteś w błędzie. Dodatkowo sesja u mnie będzie bardzo przyjemna i łatwa. Będzie to przeżycie, którego nie zapomnisz! Przyjdź, a doświadczysz czegoś niepowtarzalnego!

GALERIA ZDJĘĆ SESJA KOBIECA

Zapoznaj się proszę z moimi pracami, dzięki temu zobaczysz, czy wybranie mnie na swojego fotografa będzie dobrą decyzją 🙂 Nasza wizja, co do ostatecznego efektu zdjęć musi być spójna.

Oglądając te zdjęcia miej na uwadze, że wszystkie te kobiety nie są profesjonalnymi modelkami. Wiele z nich przed przyjściem do mnie było przekonanych, że są niefotogeniczne lub nieatrakcyjne. Największą zapłatą dla mnie jest to, że wychodziły z mojego studia ze zmienionym nastawieniem do przekonań o samej siebie.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Kto zapewnia stylizacje do sesji kobiecej ?

Część stylizacji, które widzisz na moich zdjęciach pochodzi z mojej studyjnej garderoby, która cały czas się rozrasta. Posiadam sukienki, body, koszule, bieliznę, sweterki, materiały, z których można stworzyć cuda.

W trakcie konsultacji ustalimy, co mogłabyś zabrać ze swojej szafy. Często kobiety nie wiedzą, jakie tam mieszkają sesyjne perełki 🙂

Jak wygląda pozowanie w trakcie sesji ?

TO JA ODPOWIADAM ZA TWOJE POZOWANIE. Ja jestem Twoim lustrem, które pokazuje Ci, co zrobić z lewą ręką, biodrem, prawą nogą, brodą. To ja mówię Ci gdzie i jak spojrzeć, abyś wyglądała bosko! To ja kieruję Twoim ciałem, aby ustawiło się pod odpowiednim, najkorzystniejszym dla Ciebie kątem. W ogóle się tym nie stresuj, większość moich klientek tego nie potrafiło 🙂

Co z makijażem i fryzurą ?

Rekomenduję skorzystanie z profesjonalnego makijażu, który będzie odpowiednio przygotowany pod pracę z lampami studyjnymi. Współpracuję z kilkoma wizażystkami i jeśli będziesz potrzebowała, to polecę Ci odpowiednią osobę.

Jeśli nie masz takiej możliwości, to żaden problem. W trakcie konsultacji przekażę Ci wszystkie wskazówki dotyczące przygotowania makijażu i fryzury.

Czy w sesji może uczestniczyć ktoś bliski ?

Z doświadczenia wiem, że nie jest to najlepszy pomysł. Osoba trzecia, nawet najbliższa Twojemu sercu, będzie Cię po prostu rozpraszać, krępować. Stwórz sobie okazję do tego, aby zrobić coś tylko dla siebie, aby spędzić czas ze sobą i dowiedzieć się czegoś nowego o swoich możliwościach 🙂

Jak przygotować się do sesji kobiecej ?

Po ustaleniu terminu sesji umawiamy się na konsultację (za pośrednictwem messanger lub maila), w trakcie której odpowiesz na wiele pytań. A to wszystko po to, abym mogła zaprojektować dla Ciebie sesję marzeń. Otrzymasz ode mnie wszystkie informacje jak przygotować się do sesji oraz co ze sobą zabrać.

VOUCHER

Voucher na sesję zdjęciową to świetny pomysł na oryginalny prezent dla bliskiej Ci osoby.

Możesz go podarować na każdą okazję, baby shower, urodziny, rocznicę, czy nawet ślub.

Formularz kontaktowy