SESJA RODZINNA

ZAPISZCIE NOWE WSPOMNIENIA

Dzieci tak szybko rosną, a my dostrzegamy to dopiero, kiedy oglądamy ich na zdjęciach. Dlatego stwarzajmy sobie jak najwięcej okazji do robienia wspólnych zdjęć! Zatrzymujmy czas, ubierzmy wspomnienia w ramki i powieśmy je na ścianach w naszych domach <3 Niech będą one ważną częścią naszego świata!

Za kilka, kilkanaście lat będziecie się wzruszać i cieszyć jednocześnie, że nie przegapiliście TEJ CHWILI <3

GALERIA ZDJĘĆ

Zapoznaj się proszę z moimi pracami, dzięki temu zobaczysz, czy wybranie mnie na swojego fotografa będzie dobrą decyzją 🙂 Nasza wizja, co do ostatecznego efektu zdjęć musi być spójna.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

sesja rodzinna roczkowa
W co się ubrać na sesję rodzinną ?

Stylizacje do sesji rodzinnej ustalamy po umówieniu terminu sesji, zależą one od tego, w jakim klimacie i kolorystyce chcielibyście zdjęcia. Część stylizacji możemy wykorzystać z mojego studia, a część zabierzecie ze swojej szafy.

Jak wygląda pozowanie w trakcie sesji ?

Sesja rodzinna to idealna okazja na uchwycenie Waszych emocji, relacji i więzi. Jeśli będziecie zrelaksowani spowoduje to, że nawet nie będziecie wiedzieli, kiedy zrobiłam pierwsze zdjęcia. Ja dbam o atmosferę w studio, priorytetem dla mnie jest Wasz dobry nastrój. Przekonacie się sami jakie przyjemne to może być doświadczenie.

Co z makijażem i fryzurą ?

Rekomenduję skorzystanie z profesjonalnego makijażu, który będzie odpowiednio przygotowany pod pracę z lampami studyjnymi. Współpracuję z kilkoma wizażystkami i jeśli będziesz potrzebowała, to polecę Ci odpowiednią osobę.

Jeśli nie masz takiej możliwości, to żaden problem. W trakcie konsultacji przekażę Ci wszystkie wskazówki dotyczące przygotowania makijażu i fryzury.

Jak przygotować się do sesji rodzinnej ?

Przede wszystkim się nie stresujcie. Potraktujcie ten dzień jako okazję do spędzenia wspólnie czasu w zupełnie inny, wyjątkowy sposób 🙂 Nie zmuszajcie dzieci do uśmiechania się lub do robienia czegoś, na co nie mają ochoty. Zaufajcie mi. Zrobię tak, że będziecie mieć niepowtarzalną pamiątkę 🙂

VOUCHER

Voucher na sesję zdjęciową to świetny pomysł na oryginalny prezent dla bliskiej Ci osoby.

Możesz go podarować na każdą okazję, baby shower, urodziny, rocznicę, czy nawet ślub.

Napisz do mnie

    Imię (wymagane)