SESJA RODZINNA

ZAPISZCIE NOWE WSPOMNIENIA

Dzieci tak szybko rosną, a my dostrzegamy to dopiero, kiedy oglądamy ich na zdjęciach. Dlatego stwarzajmy sobie jak najwięcej okazji do robienia wspólnych zdjęć! Zatrzymujmy czas, ubierzmy wspomnienia w ramki i powieśmy je na ścianach w naszych domach <3 Niech będą one ważną częścią naszego świata!

Za kilka, kilkanaście lat będziecie się wzruszać i cieszyć jednocześnie, że nie przegapiliście TEJ CHWILI <3

GALERIA ZDJĘĆ

Zapoznaj się proszę z moimi pracami, dzięki temu zobaczysz, czy wybranie mnie na swojego fotografa będzie dobrą decyzją 🙂 Nasza wizja, co do ostatecznego efektu zdjęć musi być spójna.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W co się ubrać na sesję rodzinną ?

Stylizacje do sesji rodzinnej ustalamy po umówieniu terminu sesji, zależą one od tego, w jakim klimacie i kolorystyce chcielibyście zdjęcia. Część stylizacji możemy wykorzystać z mojego studia, a część zabierzecie ze swojej szafy.

Jak wygląda pozowanie w trakcie sesji ?

Sesja rodzinna to idealna okazja na uchwycenie Waszych emocji, relacji i więzi. Jeśli będziecie zrelaksowani spowoduje to, że nawet nie będziecie wiedzieli, kiedy zrobiłam pierwsze zdjęcia. Ja dbam o atmosferę w studio, priorytetem dla mnie jest Wasz dobry nastrój. Przekonacie się sami jakie przyjemne to może być doświadczenie.

Co z makijażem i fryzurą ?

Rekomenduję skorzystanie z profesjonalnego makijażu, który będzie odpowiednio przygotowany pod pracę z lampami studyjnymi. Współpracuję z kilkoma wizażystkami i jeśli będziesz potrzebowała, to polecę Ci odpowiednią osobę.

Jeśli nie masz takiej możliwości, to żaden problem. W trakcie konsultacji przekażę Ci wszystkie wskazówki dotyczące przygotowania makijażu i fryzury.

Jak przygotować się do sesji rodzinnej ?

Przede wszystkim się nie stresujcie. Potraktujcie ten dzień jako okazję do spędzenia wspólnie czasu w zupełnie inny, wyjątkowy sposób 🙂 Nie zmuszajcie dzieci do uśmiechania się lub do robienia czegoś, na co nie mają ochoty. Zaufajcie mi. Zrobię tak, że będziecie mieć niepowtarzalną pamiątkę 🙂

VOUCHER

Voucher na sesję zdjęciową to świetny pomysł na oryginalny prezent dla bliskiej Ci osoby.

Możesz go podarować na każdą okazję, baby shower, urodziny, rocznicę, czy nawet ślub.