Fotografia kobieca

Moim małym marzeniem jest, aby KOBIETY przestały patrzeć na siebie przez pryzmat otaczającego świata (wyidealizowanego), tylko skupiły się na tym, że są piękne w swojej wyjątkowości.

Nie powiedzą o tym wygładzone buzie, doczepione włosy, sztuczne paznokcie, czy zbędna opalenizna…

O tym, jaka jesteś naprawdę powiedzą Twoje oczy! Tylko one mogą zdradzić Twoje przeżycia, Twoje emocje, Twoje nastawienie do samej siebie. Zapamiętaj! Jesteś Kobietą. Jesteś piękna tu i teraz. Fotografia kobieca daje mi ogromny wachlarz dawania. Chcę Ci podarować portret jakiego jeszcze nie widziałaś. Portret, który będą podziwiać Twoje dzieci, w przyszłości Twoje wnuki. Codzienność bywa przytłaczająca i trudna. Patrzysz w lustro i nie widzisz już w sobie tej iskry. Ja odkryję Cię na nowo.

Uwielbiam tworzyć niepowtarzalne obrazy. Najpiękniejsze kadry powstają ze zwykłymi dziewczynami, matkami, żonami. Być może myślisz, że jesteś niefotogeniczna, że źle wychodzisz na zdjęciach. Moim zadaniem jest udowodnić Ci, że jesteś w błędzie. Dodatkowo sesja u mnie będzie bardzo przyjemna i łatwa. Będzie to przeżycie, którego nie zapomnisz! Przyjdź, a doświadczysz czegoś niepowtarzalnego. Jeżeli podobnie jak ja uwielbiasz zatrzymywać kęsy czasu za pośrednictwem zdjęć, to zapraszam Cię serdecznie.

Jeśli nadal masz wątpliwości, to przeczytaj sobie proszę referencje, jakie otrzymałam od wyjątkowych kobiet, które miałam zaszczyt fotografować 🙂 A potem zapraszam Cię do kontaktu. Jeśli jesteś zainteresowana spotkaniem ze mną, to możesz skontaktować się ze mną za pośrednictwem formularza kontaktowego lub poprzez media społecznościowe. Z pewnością się nie zawiedziesz. 

Serdecznie Cię zapraszam !!!

Tutaj zapoznasz się z moją ofertą.