SESJA CIĄŻOWA

POCZUJESZ SIĘ JAK BOGINI

Moim celem jest pokazywać przyszłym mamom, że mogą wyglądać obłędnie w ciąży. Wystarczy, że mi zaufasz, a ja Cię nie zawiodę! Spojrzysz na siebie moimi oczami i gwarantuję Ci, że się w tej wersji siebie zakochasz.

Na podstawie Twoich preferencji stworzę dla Ciebie galerię wyjątkowych obrazów. Ty decydujesz o klimacie sesji, ile chlcesz na niej pokazać, jakie stylizacje są Ci najbliższe i jakie kolory uwielbiasz.

Jeśli tylko masz ochotę, zabierz ze sobą partnera, dzieci, a ja uwiecznię ten piękny moment w Waszym życiu.

GALERIA ZDJĘĆ

Zapoznaj się proszę z moimi pracami, dzięki temu zobaczysz, czy wybranie mnie na swojego fotografa będzie dobrą decyzją 🙂 Nasza wizja, co do ostatecznego efektu zdjęć musi być spójna..

Oglądając te zdjęcia miej na uwadze, że wszystkie te kobiety nie są profesjonalnymi modelkami. Wiele z nich przed przyjściem do mnie było przekonanych, że są niefotogeniczne lub nieatrakcyjne. Największą zapłatą dla mnie jest to, że wychodziły z mojego studia ze zmienionym nastawieniem do przekonań o samej siebie.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Kiedy jest najlepszy moment na sesję ciążową ?

Najlepiej pomiędzy 28 a 34 tc, w zależności od tego jak się czujesz i jak wygląda brzuszek. Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę.

Kto zapewnia stylizacje do sesji ?

Większość stylizacji, które widzisz na moich zdjęciach pochodzi z mojej studyjnej garderoby, która cały czas się rozrasta. Posiadam sukienki, body, koszule, bieliznę, sweterki, materiały, z których można stworzyć cuda.

W trakcie konsultacji ustalimy, co mogłabyś zabrać ze swojej szafy. Często kobiety nie wiedzą, jakie tam mieszkają sesyjne perełki 🙂

Jak wygląda pozowanie w trakcie sesji ?

TO JA ODPOWIADAM ZA TWOJE POZOWANIE. Ja jestem Twoim lustrem, które pokazuje Ci, co zrobić z lewą ręką, biodrem, prawą nogą, brodą. To ja mówię Ci gdzie i jak spojrzeć, abyś wyglądała bosko! To ja kieruję Twoim ciałem, aby ustawiło się pod odpowiednim, najkorzystniejszym dla Ciebie kątem. W ogóle się tym nie stresuj, większość moich klientek tego nie potrafiło 🙂

Co z makijażem i fryzurą ?

Rekomenduję skorzystanie z profesjonalnego makijażu, który będzie odpowiednio przygotowany pod pracę z lampami studyjnymi. Współpracuję z kilkoma wizażystkami i jeśli będziesz potrzebowała, to polecę Ci odpowiednią osobę.

Jeśli nie masz takiej możliwości, to żaden problem. W trakcie konsultacji przekażę Ci wszystkie wskazówki dotyczące przygotowania makijażu i fryzury.

Czy w sesji może uczestniczyć mój partner/dziecko ?

Oczywiście, że tak 🙂 Wspomnij tylko proszę o tym w trakcie konsultacji, abyśmy mogły ustalić stylizacje również dla Twoich bliskich.

Jak przygotować się do sesji ciążowej ?

Po ustaleniu terminu sesji umawiamy się na konsultację (za pośrednictwem messanger lub maila), w trakcie której odpowiesz na wiele pytań. A to wszystko po to, abym mogła zaprojektować dla Ciebie sesję marzeń. Otrzymasz ode mnie wszystkie informacje jak przygotować się do sesji oraz co ze sobą zabrać.

VOUCHER

Voucher na sesję zdjęciową to świetny pomysł na oryginalny prezent dla bliskiej Ci osoby.

Możesz go podarować na każdą okazję, baby shower, urodziny, rocznicę, czy nawet ślub.