Fotografia ciążowa

Fotografia ciążowa

Twoja obecność tutaj oznacza, że chcesz zrobić sobie prezent w postaci wyjątkowej sesji ciążowej. Może jeszcze nie jesteś pewna, kiepsko się czujesz i marzysz o tym, aby już ciąża się skończyła. Ja sprawię, że za jakiś czas patrząc na nasze wspólne dzieła, nie będziesz w ogóle pamiętała o przykrych rzeczach z nią związanych. Będziesz czuła się jak bogini!

Fotografia ciążowa w studio jest dla Ciebie idealna, jeśli lubisz tajemniczy klimat. Jeśli chcesz proste kadry. Chcesz zdjęcia ciążowe z partnerem? Marzysz o sesji rodzinnej? Zabierz ze sobą bliskich. Ale nie zapominaj, że to Ty jesteś gwiazdą!!!

Zatrzymam dla Ciebie czas w wyjątkowych zdjęciach i oprawię je w ponadczasowy klimat..

KIEDY UMÓWIĆ SIĘ NA SESJĘ CIĄŻOWĄ?

Najlepiej pomiędzy 28 a 36 tc, w zależności od tego jak się czujesz i jak wygląda brzuszek. Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę.

CZY W SESJI MOŻE UCZESTNICZYĆ MÓJ MĄŻ/PARTNER/DZIECKO?

Oczywiście, że tak 🙂 Wspomnij tylko proszę o tym w trakcie konsultacji, abyśmy mogły ustalić stylizacje również dla Twoich bliskich.

KTO ZAPEWNIA STYLIZACJE DO SESJI CIĄŻOWYCH?

Większość stylizacji, które widzisz na moich zdjęciach pochodzi z mojej studyjnej garderoby, która cały czas się rozrasta. Posiadam sukienki, body, koszule, bieliznę, sweterki, materiały, z których można stworzyć cuda. Jeśli chcesz zobaczyć moją studyjną garderobę zajrzyj tutaj.

MAKIJAŻ I FRYZURA DO SESJI

Rekomenduję skorzystanie z profesjonalnego makijażu, który będzie odpowiednio przygotowany pod pracę z lampami studyjnymi. Jeśli nie masz takiej możliwości, to żaden problem. W trakcie konsultacji przekażę Ci wszystkie wskazówki dotyczące przygotowania makijażu i fryzury. Wiele przyszłych mam, które miałam zaszczyt fotografować malowały się same i efekty były bardzo dobre 🙂

POZOWANIE NA SESJI CIĄŻOWEJ

TO JA ODPOWIADAM ZA TWOJE POZOWANIE. To nie jest Top Model, nikt nie będzie wymagał od Ciebie kreatywnych póz, dużej świadomości swojego ciała czy wyobrażania sobie jak możesz wyjść na zdjęciu. Ja jestem Twoim lustrem, które pokazuje Ci, co zrobić z lewą ręką, biodrem, prawą nogą, brodą. To ja mówię Ci gdzie i jak spojrzeć, abyś wyglądała bosko! To ja kieruję Twoim ciałem, aby ustawiło się pod odpowiednim, najkorzystniejszym dla Ciebie kątem.

GDZIE ODBYWA SIĘ STUDYJNA SESJA CIĄŻOWA?

Sesje studyjne wykonuję w moim domowym studio w Kobyłce. Zapewniam ciepłą atmosferę, która ułatwi Ci pozostawienie stresu i obaw za drzwiami 🙂

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

Po ustaleniu terminu sesji umawiamy się na konsultację (za pośrednictwem messanger lub maila), w trakcie której odpowiesz na wiele pytań :). A to wszystko po to, abym mogła zaprojektować dla Ciebie sesję marzeń. Otrzymasz ode mnie wszystkie informacje jak przygotować się do sesji oraz co ze sobą zabrać.

Konsultacja jest bardzo ważna, ma ogromny wpływ na efekt końcowy naszej wspólnej pracy 🙂

Tutaj zapoznasz się z moją ofertą.