O mnie


Witam Cię serdecznie na mojej stronie! Mam na imię Kaśka. Od 5 lat z ogromną pasją wykonuję sesje ciążowe, kobiece oraz rodzinne. Jestem samoukiem, poświęciłam na naukę fotografii i obróbki każdą wolną chwilę. Biegam z aparatem za moim synkiem, mężem i kotem. Nie wyobrażam sobie, aby moje ściany nie były pełne kadrów z mojego życia.

Uwielbiam tworzyć niepowtarzalne obrazy. Najpiękniejsze kadry powstają ze zwykłymi dziewczynami, matkami, żonami. Być może myślisz, że jesteś niefotogeniczna, że źle wychodzisz na zdjęciach. Moim zadaniem jest udowodnić Ci, że jesteś w błędzie. Dodatkowo sesja u mnie będzie bardzo przyjemna i łatwa. Będzie to przeżycie, którego nie zapomnisz! Przyjdź, a doświadczysz czegoś niepowtarzalnego. Jeżeli podobnie jak ja uwielbiasz zatrzymywać kęsy czasu za pośrednictwem zdjęć, to zapraszam Cię serdecznie.

Fotografia ciążowa to moja misja, aby sprawić byś czuła się jak bogini! Portret kobiecy to korzenie mojej przygody z fotografią, i chyba nigdy z niej nie zrezygnuję. Fotografia rodzinna i dziecięca to coś, czego się uczę i dążę do tworzenia bajkowych kadrów. Jeśli jesteś zainteresowana spotkaniem ze mną, to możesz skontaktować się ze mną za pośrednictwem formularza kontaktowego lub poprzez media społecznościowe. Z pewnością się nie zawiedziesz.

Serdecznie Cię zapraszam !!! Spotkajmy się !

 

 

 

 

sesja kobieca w jeansach